Rybářský rozcestník

Pozvánka na Pohár kněžny Ludmily

Místní organizace Mělník zve na 29. ročník závodu v plavané „Pohár kněžny Ludmily 2024“, který se koná 5. – 6. 10. 2024 na revíru Labe 14….

Organizační pokyny

Závodní úsek: Závodní úsek na levém břehu Labe, pod novým mělnickým mostem. Voda středně tažná / dle průtoku /hloubka 3 – 4 m, svah břehu mírný, kamenitý porostlý vyšší trávou. Výskyt běžných nížinných druhů ryb cejn velký, cejn malý, plotice, ouklej.

Pravidla závodu

PRO TENTO ZÁVOD PLATÍ ZÁKAZ POUŽITÍ MALÉ I VELKÉ PATENKTY!
Závodí se podle platného závodního a soutěžního řádu LRU plavaná 2024 schváleného radou ČRS. 20 litrů krmení v navlhčeném stavu + 2,5 litru živých nástrah. Pro závod dvojic budou sektory děleny na maximálně 15 závodníků, při shodnosti bodů z obou závodů rozhoduje celková váha ulovených ryb. Každý závodník musí mít 2 ks 4 m vezírků, aby mohly být ryby bez poškození vráceny zpět. Závodník je povinen udržovat pořádek a před odchodem provést úklid svého místa.

Více zde: semax.crs-sus.cz